KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14609412
nr 1460 9412
Arthur Enok Andersson
(1888-1980), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 56x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:57:32
11/4 18:05:19
Arthur Enok Andersson
Läs mer om Arthur Enok Andersson
Arthur Enok Andersson
nr 1460 9412
Arthur Enok Andersson
(1888-1980), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 11 april 2022 |
| 11/4 18:05:19 | 1 | Vinnande bud |
Arthur Enok Andersson